2. Nordjyske Cup, 13. december 2015, Frederikshavn | | | |
2. Flipper Cup, 5. december 2015, Aabybro | | | |
Alm. Brand Aalborg Cup, 6. - 8. november 2015, Aalborg | | | |
Vendsyssel Cup, 31. oktober - 1. november 2015, Hirtshals | | | |
1. Nordjyske Cup, 25. oktober 2015, Aalborg | | | |
1. Flipper Cup, 18. oktober 2015, Jetsmark | | | |
Søhesten Pokal Cup, 3. oktober 2015, Hjallerup | | | |
Midsommer Cup, 6. - 7. juni 2015, Ikast | | | |
Vest Årgang grp. 2, 29. - 31. maj 2015, Aabybro | | | |
Vest Årgang grp. 1, 29. -31. maj 2015, Horsens | | | |
Klubmesterskab, 8. - 9. maj 2015, Aabybro | | | |
Hjørring Park Vendia Cup, 17. - 19. april 2015 | Resultatliste |
| |
Pokal Cup, 12. april 2015, Frederikshavn | Resultatliste | | |
DGI Landsmesterskab, 14. - 15. marts 2015, Ikast | Resultat Lørdag | Resultat søndag | |
4. Seriestævne, 8. marts 2015, Hjallerup | Resultatliste | Pointberegning | |
Flipper Cup 4. stævne, 1.marts 2015, Skagen | Resultatliste | | |
Regionsmesterskaber, 31. januar - 1. februar 2015, Hjallerup
| Resultatliste
| Komplette svømmer
| |
Flipper Cup 3. stævne, 25. januar 2015, Frederikshavn
| Resultatliste
| | |
3. Seriestævne, 11. januar 2015, Brønderslev | Resultatliste
| Pointberegning | |
DGI Landsdelsmesterskab 3. januar 2015, Hjallerup | Resultatliste | | |
| | | |
2014 | | | |
| | | |
Julesprintstævne, 17. december 2014, Aabybro | Resultatliste | | |
Flipper Cup 2. stævne, 29. november 2014, Hjallerup | Resultatliste | | |
2. Seriestævne, 16. november 2014, Aabybro | Resultatliste | Pointberegning | |
Spar Nord Vendsyssel Cup, 8. - 9. november, Skagen | Resultatliste | | |
Kravtidsstævne, 3. november, Hjallerup | Resultatliste | | |
Alm. Brand Bank Aalborg Cup, 31. oktober - 2. november | Resultatliste | | |
Flipper Cup 1. stævne, 25. oktober 2014, Aabybro | Resultatliste
| | |
Søhestens Pokal Cup 4. oktober 2014, Hjallerup | Resultatliste | | |
Concordia Forsikring Cup 26. - 28. september 2014, Thisted | Resultatliste | | |
Tidstest, 2. september 2014, Aabybro | Resultatliste | | |
1. Seriestævne, 31. august 2014, Nørresundby | Resultatliste | Pointberegning | |
Midsommer Cup, 14. - 15. juni 2014, Ikast | Resultatliste | | |
Nålestævne, 25. maj 2014, Sæby | Resultatliste | | |
Talent Cup 2, 10. maj 2014, Arden | Resultatliste | Pointberegning | |
Internt Sprintstævne, 9. maj 2014, Aabybro | Resultatliste | | |
Pokal Cup, 4. maj 2014, Frederikshavn | Resultatliste | | |
Park Vendia Cup, 25. - 27. april 2014, Hjørring | Resultatliste
| | |
Talent Cup 1, 12. april 2014, Hjallerup | Resultatliste | FINA-point Herrer | FINA-point Damer |
DGI Landsmesterskab, 29. - 30. marts 2014, Ikast | Resultat Lørdag | Resultat Søndag | |
4. Seriestævne, 16. marts 2014, Aars | Resultatliste | Pointberegning | |
Flipper Cup, 9. marts 2014, Jetsmark | Resultatliste | | |
Regionsmesterskaber, 1. - 2. februar 2013, Skagen | Resultatliste | Komplette Svømmer | |
Flipper Cup, 26. januar 2014, Skagen | Resultatliste
| | |
3. Seriestævne, 12. januar 2014, Hjallerup | Resultatliste | Pointberegning | |
DGI Landsdelsmesterskab 2014, 4. januar 2014, Hjallerup | Resultatliste | | |
| | | |
2013 | | | |
| | | |
Flipper Cup, 1. december 2013, Frederikshavn | Resultatliste | | |
Vest Årgang grp. 1, 29. november - 1. december 2013, Struer | Resultat Fredag | Resultat Lørdag | Resultat Søndag |
Vendsyssel Cup, 9. - 10. november 2013, Brønderslev | Lørdag Indl. Søndag Indl. |
Lørdag Finaler Søndag Finaler |
|
Aalborg Cup, 1. - 3. november 2013 |
Resultatliste |
|
|
2. Seriestævne, 27. oktober 2013, Jetsmark |
Resultatliste |
Pointberegning |
|
Flipper Cup, 20. oktober 2013, Hjallerup |
Resultatliste |
|
|
Kravtidsstævne, 7. oktober 2013, Skagen |
Resultatliste |
|
|
Søhestens Pokal Cup, 5. oktober 2013, Hjallerup |
Resultatliste |
|
|
Concordia Forsikring Cup 27. - 29. september 2013, Thisted |
Resultat Fredag |
Resultat Lørdag Resultat Finaler |
Resultat Søndag |
1. Seriestævne, 15. september 2013, Hjørring |
Resultatliste |
Pointberegning |
|
Midsommer Cup, 8. - 9. juni 2013, Ikast |
Resultatliste |
|
|
Pokal Cup, 7. april 2013, Frederikshavn |
Resultatliste |
|
|
4. Seriestævne, 17. marts 2013, Hjallerup |
Resultatliste |
Pointberegning |
|
Flipper Cup, 10. marts 2013, Skagen |
Resultatliste |
|
|
DGI Landsmesterskaber, 9. - 10. marts 2013, Ikast |
Resultat lørdag |
Resultat søndag |
|
Regionsmesterskaber, 2. - 3. februar 2013, Frederikshavn |
Resultatliste |
|
|
Flipper Cup, 27. januar 2013, Jetsmark |
Resultatliste |
|
|
3. Seriestævne, 13. januar 2013, Aars |
Resultatliste |
Pointberegning |
|
DGI Landsdelsmesterskaber, 6. januar 2013, Hjallerup |
Resultatliste |
|
|
|
|
|
|
2012 |
|
|
|
|
|
|
|
Flipper Cup, 1. december 2012, Aabybro |
Resultatliste |
|
|
Vendsyssel Cup, 10. - 11. november 2012, Hjallerup |
Indledende |
Finaler |
|
Aalborg Cup, 2. - 4. november 2012 |
Resultatliste |
|
|
2. Seriestævne, 28. oktober 2012, Hjørring |
Resultatliste |
Pointberegning |
|
Flipper Cup, 21. oktober 2012, Frederikshavn |
Resultatliste |
|
|
Søhestens Pokal Cup, 7. oktober 2012, Hjallerup |
Resultatliste |
|
|
Concordia Forsikring Cup, 28. - 30. september 2012, Thisted |
Resultat Fredag |
Resultat Lørdag Resultat Finaler |
Resultat Søndag |
1. Seriestævne, 2. september 2012, Aabybro |
Resultatliste |
Pointberegning |
|
Midsommer Cup, 9. - 10. juni 2012, Ikast |
Resultatliste |
|
|
Talent Cup 2, 28. april 2012, Hjallerup |
Resultatliste |
Pointberegning |
|
Talent Cup 1, 15. april 2012, Aalborg |
Resultatliste |
FINA-point Herrer |
FINA-point Damer |
Pokal Cup, 1. april 2012, Frederikshavn |
Resultatliste |
|
|
DGI Landsmesterskaber, 17. - 18. marts 2012, Ikast |
Resultatliste |
|
|
4. Seriestævne, 11. marts 2012, Hobro |
Resultatliste |
Pointberegning |
|
Flipper Cup, 3. marts 2012, Hjallerup |
Resultatliste |
|
|
Regionsmesterskaber, 4. - 5. februar 2012, Aalborg |
Resultat lørdag |
Resultat søndag |
|
Flipper Cup, 22. januar 2012, Skagen |
Resultatliste |
|
|
3. Seriestævne, 15. januar 2012, Aabybro |
Resultatliste |
Pointberegning |
|
DGI Landsdelsmesterskaber 2012, 8. januar 2012, Hjallerup |
Resultatliste |
|
|
|
|
|
|
2011 |
|
|
|
|
|
|
|
Flipper Cup, 11. december 2011, Jetsmark |
Resultatliste |
|
|
Vest Årgang grp. 1, 2. - 4. december 2011, Aabybro |
Resultat Fredag |
Resultat Lørdag |
Resultat Søndag |
Vendsyssel Cup, 12. - 13. november 2011, Hjallerup |
Indledende |
Finaler |
|
Aalborg Cup, 4. - 6. november 2011 |
Resultatliste |
|
|
2. Seriestævne, 30. oktober 2011, Hjallerup |
Resultatliste |
Pointberegning |
|
Flipper Cup, 29. oktober 2011, Aabybro |
Resultatliste |
|
|
Thisted Cup, 30. september - 2. oktober 2011 |
Resultat Fredag |
Resultat Lørdag
Resultat Finaler |
Resultat Søndag |
DGI Udtagelsesstævne LS, 11. september 2011, Jetsmark |
Resultatliste |
|
|
1. Seriestævne 2011 - 2012, 4. september 2011, Hjørring |
Resultatliste |
Pointberegning |
|
Midsommer Cup, 18. - 19. juni 2011, Ikast |
Resultatliste |
T-shirt stafet |
|
Talent Cup 2, 5 juni 2011, Aabybro |
Resultatliste |
Pointberegning |
|
Vest Årgang Grp. 1, 27. - 29. maj 2011, Ringe |
Resultat Fredag |
Resultat Lørdag |
Resultat Søndag |
Vest Årgang Grp. 2, 28. - 29. maj 2011, Nyborg |
|
Resultat Lørdag |
|